More

  Mblidhen paratë për Beratin , të diellën niset për shërim në Austri

  Më në fund një lajm i mirë , Rinia e Sfillares sapo e dha lajmin e jashtëzakonshëm për Beratin. Ja çfar thuhet në njoftimin e tyre;

  “Të nderuar bashkëfshatarë, miq,shokë dhe ju dashamirë të Beratit ju informojmë se shuma e nevojshme për operimin e Beratit në Austri është kompletuar.
  Në emër të familjes ju falemnderojmë të gjithëve për kontributin e dhënë dhe njëkohësisht ju informojmë se ditën e diel udhëton për në Austri./derveni.info

  Zoti ju shpërbleftë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...