More

  Mariza Ikonomi prezanton ‘të dashurin’ e saj! (Foto)

  Mariza Ikonomi prezanton ‘të dashurin’ e saj! (Foto)

  Këngëtarja e njohur Mariza Ikonomi është shumë e pëlqyer nga publiku për muzikën e saj dhe stilin e veçantë që ka ditur ta ruajë ndër vite.

  Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, gjersa ndan herë pas here imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

  Së fundmi, Mariza ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram ku shfaqet nën shoqërinë e një vogëlushi, i cili me siguri duhet të jetë një ndër familjarët e saj.

  Ajo ka shprehur aq shumë dashuri për të sa që në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar: “Me të dashurin tim”.

  Deri tani këngëtarja Ikonomi ka qenë shumë e rezervuar për jetën private, dhe nuk ka treguar asnjëherë nëse ka qenë në ndonjë lidhje dashurie. /Telegrafi/

  Mariza Ikonomi prezanton “të dashurin” e saj. Foto nga Instagram.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads