More

  Lojtari që mposhti Shqipërinë me ‘hile’ nënshkruan kontratë të madhe me klubin kinez

  Lojtari që mposhti Shqipërinë me ‘hile’ nënshkruan kontratë të madhe me klubin kinez

  Eran Zahavin do të mbahet në mend nga të gjithë shqiptarët si njeriu që vodhi një penallti dhe përjashtoi Etrit Berishën me kartonë të kuq në ndeshjen Shqipëri-Izrael.

  Tani Eran Zahavi ka vazhduar kontratën e tij me klubin kinez Guangzhou R&F.

  Ai ka një rritje të ndjeshme page pasi në një gjysmë sezon shënoi 11 gola.

  Izraeliti tashmë ka pagë rreth 9 milionë euro, pothuajse sa e gjithë kombëtarja shqiptare së bashku.

  Tregu kinez ka lëvizur këtë vit duke ofruar shumë lojtarë të njohur.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...