More

  Lirim Zendeli prezanton makinën e re

  Djaloshi nga Kondova i cili jeton në Gjermani ku mer pjesë në garat e Formula 4 ka prezantuar makinën e tij të re. Ai i entuziazmuar pret që në këtë sezonë 2017/2018  të fitoj sa më shumë gara dhe mbase edhe të shpallet champion.

  Makina e re ka ngjyrën pink dhe është dukshëm më e fortë nga makina paraprake që kishte sezonin e kaluar.

  Në vazhdim ju sjellim fotot e testimit të makinës dhe prezantimin e saj.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...