More

  Lirim Zendeli prezanton makinën e re

  Djaloshi nga Kondova i cili jeton në Gjermani ku mer pjesë në garat e Formula 4 ka prezantuar makinën e tij të re. Ai i entuziazmuar pret që në këtë sezonë 2017/2018  të fitoj sa më shumë gara dhe mbase edhe të shpallet champion.

  Makina e re ka ngjyrën pink dhe është dukshëm më e fortë nga makina paraprake që kishte sezonin e kaluar.

  Në vazhdim ju sjellim fotot e testimit të makinës dhe prezantimin e saj.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...