More

  Lirak Çelaj më i lumtur se kurrë nën shoqërinë e të dashurës së tij (Foto)

  Lirak Çelaj më i lumtur se kurrë nën shoqërinë e të dashurës së tij (Foto)

  Zv. Ministri i Ministrisë së Drejtësisë, Lirak Çelaj ka qenë shumë i përfolur vite më parë në media për shkak të lidhjes së tij me të dashurën e re, Baukidën.

  Ata kanë një jetë të lumtur së bashku, teksa janë thuajse në çdo moment pranë njëri-tjetrit.

  Baukida është ajo e cila nuk heziton që të ndajë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale fotografi të ndryshme, ku tregon për çastet e këndshme që kalon nën shoqërinë e Lirakut.

  Ata kanë vizituar shumë vende të njohura të Evropës, teksa aktori duket se po shijon momentet më të lumtura të jetës përkrah të dashurës së tij.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...