More

  Lëndohet banorja e Sarajit afër spitalit të qytetit

  59 vjecarja nga Saraji është lënduar pasi është përplasur në rrotën e mbrapme të autobusit i cili është ndalur në stacionin e autobusit tek spitali i qytetit, përcjell Aktuale.mk.

  E lënduara S.J është dërguar në spitalin e qytetit ku i janë konstatuar thyerje në këmbë dhe është mbajtur për mjekim të mëtejmë.

  Sipas informacioneve të policisë ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:58.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads