More

  Lëndohet banorja e Sarajit afër spitalit të qytetit

  59 vjecarja nga Saraji është lënduar pasi është përplasur në rrotën e mbrapme të autobusit i cili është ndalur në stacionin e autobusit tek spitali i qytetit, përcjell Aktuale.mk.

  E lënduara S.J është dërguar në spitalin e qytetit ku i janë konstatuar thyerje në këmbë dhe është mbajtur për mjekim të mëtejmë.

  Sipas informacioneve të policisë ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:58.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...