More

  Kush e çoi Gruevskin në histori? Kuçi selam Ibrahimit: Mos gënje se është haram

  Ministri i ekonomisë Driton Kuçi i ka çuar selame Zeqirja Ibrahimit pasi ai pak më parë tha se BESA është partia që e çoi në histori Nikolla Gruevskin.

  Pas këtyre fjalëve Driton Kuçi ia bën me dije Ibrahimit se gënjeshtra është haram nëse është fetarë

  As nuk keni sponzoru fushatën me 100 denaret e qytetareve anonim, as nuk do e ridefinoni Kushtetutën me 3 deputet e më së paku Ju po dërgoni dikë në Histori (në kohen e tij keni hapur mediumet tuaja).

  Andaj mos gënjeni!
  Nëse jeni fetar ashtu si shtireni, GËNJESHTRA është HARAM!!!” ka shkruar Kuçi

  Ndryshe mbrëmë lideri i BDI-së Ali Ahmeti i ra çekiçit duke i thënë Jo bashkëpunimit me VMRO-në e Nikolla Gruevskit për një qeveri të re.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...