More

  Kush e çoi Gruevskin në histori? Kuçi selam Ibrahimit: Mos gënje se është haram

  Ministri i ekonomisë Driton Kuçi i ka çuar selame Zeqirja Ibrahimit pasi ai pak më parë tha se BESA është partia që e çoi në histori Nikolla Gruevskin.

  Pas këtyre fjalëve Driton Kuçi ia bën me dije Ibrahimit se gënjeshtra është haram nëse është fetarë

  As nuk keni sponzoru fushatën me 100 denaret e qytetareve anonim, as nuk do e ridefinoni Kushtetutën me 3 deputet e më së paku Ju po dërgoni dikë në Histori (në kohen e tij keni hapur mediumet tuaja).

  Andaj mos gënjeni!
  Nëse jeni fetar ashtu si shtireni, GËNJESHTRA është HARAM!!!” ka shkruar Kuçi

  Ndryshe mbrëmë lideri i BDI-së Ali Ahmeti i ra çekiçit duke i thënë Jo bashkëpunimit me VMRO-në e Nikolla Gruevskit për një qeveri të re.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...