More

  Kryesia e SHKA “DUFLLA” takim me SHKA RINIA-Rashçe

  Kryesia e Sh.K.A. DUFLLA pati një takim me anëtarët e kryesisë së Shoqërisë Kulturore Artistike RINIA – Raçe e themeluar më 1962.

  Kryesia e SHKA “DUFLLA” u ndanë të kënaqur nga ky takim , duke shkëmbyer eksperiencën me më të vjetërit e tyre gjegjësisht me SHKA Rinia – Rashçe të cilët në shpirtë janë ende të ri.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...