More

  Klubi i Atletikës “LIRIA” e jashtëzakonshme

  Në kampionatin dimëror për hudhje i cili u mbajt në Kumanov K.A Liria përsëri me suksese të jashtëzakonshme.

  Azra Abazi Juniore vendi i parë gjyle dhe vendi i dytë shtiz ,

  Anida Kofrc Juniore e re vendi i parë disk dhe vendi i parë shtizë ,

  ndërsa Ariton Ramadani me një shkalle shumë të madhe të përmisimeve në rezultate e cila ja vlen të përmendet që ariti të jetë në hudhjen e gjyles i pari ndërsa në hudhjen e diskut i dyti.

  Kurse Valon Slahi me dy vende të katërta.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...