More

  Kim Kardashian nën hetime për vizitën e “pa autorizuar” në Dubai

  Kim Kardashian nën hetime për vizitën e “pa autorizuar” në Dubai

  Autoritetet në Dubai kanë nisur një hetim nëse Kim Kardashian ka bërë një vizitë të “paautorizuar” në emiratet e Gjirit Arab, duke sugjeruar që vizita e saj gjoja në emër të bamirësisë për fëmijë, ishte kundër vlerave lokale.

  Kardashian me 15 janar vizitoi qendrën Rashid për aftësi të kufizuara, e njohur edhe si Qendra e terapisë pediatrike Rashid.

  Ajo arriti e veshur me xhinse të grisura dhe një maicë, por u ndërrua me një mantel të zi dhe gjerdan për vizitën e saj tek fëmijët në qendër.

  Megjithatë, zyrtari në ministrinë e zhvillimit të komunitetit Wafa bin Suleiman citohet të ketë thënë që vizita e starletës ishte e paautorizuar dhe nuk “kishte qëllime prej të cilave do të përfitonin nxënësit”, raporton Reuters.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...