More

  Kim Kardashian nën hetime për vizitën e “pa autorizuar” në Dubai

  Kim Kardashian nën hetime për vizitën e “pa autorizuar” në Dubai

  Autoritetet në Dubai kanë nisur një hetim nëse Kim Kardashian ka bërë një vizitë të “paautorizuar” në emiratet e Gjirit Arab, duke sugjeruar që vizita e saj gjoja në emër të bamirësisë për fëmijë, ishte kundër vlerave lokale.

  Kardashian me 15 janar vizitoi qendrën Rashid për aftësi të kufizuara, e njohur edhe si Qendra e terapisë pediatrike Rashid.

  Ajo arriti e veshur me xhinse të grisura dhe një maicë, por u ndërrua me një mantel të zi dhe gjerdan për vizitën e saj tek fëmijët në qendër.

  Megjithatë, zyrtari në ministrinë e zhvillimit të komunitetit Wafa bin Suleiman citohet të ketë thënë që vizita e starletës ishte e paautorizuar dhe nuk “kishte qëllime prej të cilave do të përfitonin nxënësit”, raporton Reuters.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads