More

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Padyshim që Instagram sot është një ndër rrjetet sociale më të popullarizuara.

    Përdorimi i tij është mjaft i madh edhe në vendin tonë.

    Shumë vajza përdorin atë në baza ditore duke promovuar, trupin, stilin, veshjet e çdo gjë tjetër për ndjekësit e tyre. Gazeta Metro jua sjell 11 vajzat më me stil dhe me më së shumti ndjekës në Instagram në Kosovë, transmeton gazeta Metro.

    Listen e tyre mund ta shihni më poshtë.

    Venera Miftari / 44.7k (@veneramiftari)

    Adea Pula / 38.4k (@adeapula)

    Yllka Rexha / 36.9k (@yllkaarexha)

    Kaltrina Lulaj / 36k (@kaltrinlulaj)

    Rina Berdynaj / 33.7k (@rinaberdynaj)

    Majlinda Zeka / 23.4k (@majlindazeka1)

    Melita Nushi / 18.8k (@melitamnushi)

    Urata Ternava / 15.1k (@urataternava)

    Diellza Nushi / 15.5k (@diellzanushi)

    Laureta Macedonci / 13.1k (@lauretamac)

    Vesa Krajkova / 11.5k (@vesakrajkova)

    - Marketing -Ajsel Medica
    - Marketing -Marketing
    - Marketing -Marketing
    - Marketing -Marketing

    TË NGJAJSHMEARTIKUJ
    Rekomanduar për ju

    - Marketing -Marketing
    spot_img

    Të fundit

    Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

    Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

    Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

    Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

    Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

    Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

    Shkup, sanksionohen 154 shoferë

    MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...