More

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Padyshim që Instagram sot është një ndër rrjetet sociale më të popullarizuara.

    Përdorimi i tij është mjaft i madh edhe në vendin tonë.

    Shumë vajza përdorin atë në baza ditore duke promovuar, trupin, stilin, veshjet e çdo gjë tjetër për ndjekësit e tyre. Gazeta Metro jua sjell 11 vajzat më me stil dhe me më së shumti ndjekës në Instagram në Kosovë, transmeton gazeta Metro.

    Listen e tyre mund ta shihni më poshtë.

    Venera Miftari / 44.7k (@veneramiftari)

    Adea Pula / 38.4k (@adeapula)

    Yllka Rexha / 36.9k (@yllkaarexha)

    Kaltrina Lulaj / 36k (@kaltrinlulaj)

    Rina Berdynaj / 33.7k (@rinaberdynaj)

    Majlinda Zeka / 23.4k (@majlindazeka1)

    Melita Nushi / 18.8k (@melitamnushi)

    Urata Ternava / 15.1k (@urataternava)

    Diellza Nushi / 15.5k (@diellzanushi)

    Laureta Macedonci / 13.1k (@lauretamac)

    Vesa Krajkova / 11.5k (@vesakrajkova)

    - Marketing -Ajsel Medica

    TË NGJAJSHMEARTIKUJ
    Rekomanduar për ju

    spot_img

    Të fundit

    Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

    Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

    Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

    Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

    Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

    LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

    Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

    Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...