More

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

    Padyshim që Instagram sot është një ndër rrjetet sociale më të popullarizuara.

    Përdorimi i tij është mjaft i madh edhe në vendin tonë.

    Shumë vajza përdorin atë në baza ditore duke promovuar, trupin, stilin, veshjet e çdo gjë tjetër për ndjekësit e tyre. Gazeta Metro jua sjell 11 vajzat më me stil dhe me më së shumti ndjekës në Instagram në Kosovë, transmeton gazeta Metro.

    Listen e tyre mund ta shihni më poshtë.

    Venera Miftari / 44.7k (@veneramiftari)

    Adea Pula / 38.4k (@adeapula)

    Yllka Rexha / 36.9k (@yllkaarexha)

    Kaltrina Lulaj / 36k (@kaltrinlulaj)

    Rina Berdynaj / 33.7k (@rinaberdynaj)

    Majlinda Zeka / 23.4k (@majlindazeka1)

    Melita Nushi / 18.8k (@melitamnushi)

    Urata Ternava / 15.1k (@urataternava)

    Diellza Nushi / 15.5k (@diellzanushi)

    Laureta Macedonci / 13.1k (@lauretamac)

    Vesa Krajkova / 11.5k (@vesakrajkova)

    TË NGJAJSHMEARTIKUJ
    Rekomanduar për ju

    Të fundit

    Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

    Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

    Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

    Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

    “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

    Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

    Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

    Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
    WordPress Ads