More

  Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

  Këto kosovare po çmendin të gjithë, miliona ndjekës në Instagram e mijëra komente (Foto)

  Padyshim që Instagram sot është një ndër rrjetet sociale më të popullarizuara.

  Përdorimi i tij është mjaft i madh edhe në vendin tonë.

  Shumë vajza përdorin atë në baza ditore duke promovuar, trupin, stilin, veshjet e çdo gjë tjetër për ndjekësit e tyre. Gazeta Metro jua sjell 11 vajzat më me stil dhe me më së shumti ndjekës në Instagram në Kosovë, transmeton gazeta Metro.

  Listen e tyre mund ta shihni më poshtë.

  Venera Miftari / 44.7k (@veneramiftari)

  Adea Pula / 38.4k (@adeapula)

  Yllka Rexha / 36.9k (@yllkaarexha)

  Kaltrina Lulaj / 36k (@kaltrinlulaj)

  Rina Berdynaj / 33.7k (@rinaberdynaj)

  Majlinda Zeka / 23.4k (@majlindazeka1)

  Melita Nushi / 18.8k (@melitamnushi)

  Urata Ternava / 15.1k (@urataternava)

  Diellza Nushi / 15.5k (@diellzanushi)

  Laureta Macedonci / 13.1k (@lauretamac)

  Vesa Krajkova / 11.5k (@vesakrajkova)

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...