More

  Këto imazhe tregojnë se Scarlett Johansson nuk është ndarë! (Foto)

  Prej ditës së djeshme është përfolur se Scarlett Johansson i ka dhënë fund martesës së saj me Romain Dauriac. Madje sipas burimeve të pakonfirmuara çifti nuk jeton më bashkë që prej verës së vitit të kaluar.

  Gjithçka nisi nga një foto ku ajo ishte pa unazën e martesës, shkruan opinion.al.

  Nuk ka vonuar shumë reagimi zyrtar aktores dhe partnerit të saj francezë.

  Dyshja u shfaq mbrëmjen e të mërkurës në një ekspozitë në New York.

  Prindërit e dy vjeçare Rose Dorothy, kanë qëndruar bashkë madje në fotografitë e shkrepura janë parë të qeshur.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads