More

  Kanita, këngëtarja më e re shqiptare në tregun ndërkombëtar

  57

  Ishte vetëm 10 vjeçare kur u fut në konkurrencë me të rriturit në sezonin e dytë të spektaklit ‘X Factor’.

   

  Për 15 vjeçaren nga Kondova sukseset nuk kanë të ndalur.

  E ëmbla Kanitë është bërë artistja më e re shqiptare që ka depërtuar në tregun ndërkombëtar të muzikës.

  Ajo së fundmi ka qenë e ftuar për një intervistë në emisionin Express Rozë, ku ka folur rreth jetës dhe karrierës së saj.

  Ndër të tjera këngëtarja ka treguar që ka nënshkruar një kontratë të rëndësishme.

  Se çfarë kontrate është ajo e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme të emisionit Express Rozë.

  https://youtu.be/1KTafhVeDv4

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend

  Prej datës 14 deri më 20 qershor, janë raportuar gjithsej 41 raste të reja me pertusis, të njohur si...

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...