More

  Kallashi ka vendosur t’i çmendë fansat. Me mëngjes poston një video të nxehtë (Foto/Video)

  Kallashi ka vendosur t'i çmendë fansat. Me mëngjes poston një video të nxehtë (Foto/Video)

  Vallëtarja dhe këngëtarja Donjeta Kasumi e njohur si Kallashi ka vendosur që me mëngjes t’i çmendë fansat e saj.

  Kallashi është shumë aktive në rrjetet sociale.

  Ajo në Instagram e Snapchat ka postuar video e fotografi ku duket shumë provokative,transmeton Gazeta Express.

  Në videon më poshtë mund të shihni se si vallëzon Kallashi me mëngjes./Gazeta Express/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...