More

  KA “Liria” pjesmarëse në turneun për vrapim “Gjilani 2017”

  Pas suksesit të djeshëm në CrossCountry , edhe pse të lodhur KA “Liria” arriti të mer rezultate pozitive përsëri në vrapimin e Gjilanit – “Gjilani 2017” rrugëve të qytetit të Gjilanit.

  Në këto aktivitete përveç garuesve nga Kosova morën pjesë edhe garues nga Shqipëria dhe Maqedonia.

  Irma Hajdari pionere rezultoj me vendin e dytë , Berkan Emini pioner vendi i katërt dhe Hamim Cilafi vendi i dytë tek veteranët .

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...