More

  Jaguar i rrallë shitet me një çmim enorm (Foto)

  Në Arizona të Shteteve të Bashkuara, një E-Type është shitur në ankand për 7.37 milionë dollarë.

  Kjo ofertë enorme bën që ky të jetë Jaguari më i shtrenjti ndonjëherë, transmeton Telegrafi.

  Në këtë rast kemi të bëjmë me makinën e rrallë, që i përket edicionit të limituar prej vetëm 12 njësive.

  Hera e fundit kur është shitur një model i tillë, ka ndodhur para një dekade dhe po ashtu ka pasur çmim shumë të lartë.

  Automobili i prodhuar më 1963, ka vetëm 6,400 kilometra të kaluara dhe gjendja tij është e përkryer, sepse ka qëndruar gjatë tërë kohës, në një garazh në Britani të Madhe.

  Me 3.8-litra dhe 300 kuajfuqi, mund të vozitet menjëherë pasi nuk ka asnjë dëmtim në pjesën e brendshme.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...