More

  Italia nuk gjen paqe: Pas tërmeteve, rrezikohet edhe nga vullkanet (Video)

  Italia nuk gjen paqe: Pas tërmeteve, rrezikohet edhe nga vullkanet (Video)

  Italia nuk gjen paqe. Pas tërmeteve të fuqishme, viktimave nga orteku, tani banorët në alarm nga shpërthimi i vullkanit.

  Mediat italiane raportojnë se në malin Etna janë ndjerë edhe shpërthimet e para, përcjell Panorama.

  Është regjistruar edhe një rast që ka filmuar shpërthimet e vogla të vullkanit në malin e mbuluar me dëborë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...