More

  Italia nuk gjen paqe: Pas tërmeteve, rrezikohet edhe nga vullkanet (Video)

  Italia nuk gjen paqe: Pas tërmeteve, rrezikohet edhe nga vullkanet (Video)

  Italia nuk gjen paqe. Pas tërmeteve të fuqishme, viktimave nga orteku, tani banorët në alarm nga shpërthimi i vullkanit.

  Mediat italiane raportojnë se në malin Etna janë ndjerë edhe shpërthimet e para, përcjell Panorama.

  Është regjistruar edhe një rast që ka filmuar shpërthimet e vogla të vullkanit në malin e mbuluar me dëborë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads