More

  Interi e fiton Juventusin, me recetën e Alegrit

  Interi ka shënuar fitore me peshë të madhe në derbin e madh italian, duke e mposhtur me rezultat 1:0 Juventusi.

  Ndeshje e fortë e me rivalitet të madh por vetëm një gol i shënuan në “San Siro” në Milano.
  Në minutën e 32-të, në një rrëmujë brenda 16-shit Federico Gatti nga afërsia duke tentuar të heq rrezikun shënoi autogol.

  Në minutën e 57-të, shtylla shpëton Juventusin. Calhanoglu tenton me një goditje mjaft të bukur, por nuk gjen dot rrjetën.
  Pas javës së 23-të në Serie A, Interi kryeson me 57 pikë por ka një ndeshje më pak e 4 pikë më shumë se Juventusi në pozitën e dytë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...