More

  Incident me armë zjari mbrëmë në Saraj

  Incidenti i dhunshëm në Saraj ndodhi pas një zënke që kanë pasur dy veta, njëri nga fshati Saraj e tjetri nga Gërçeci, që më pas ka shpërthyer në përleshje mes grupeve.

  Dhuna ka qenë brutale , ku janë përdorur armë, sëpata dhe gjësende të tjera të forta. Siç bëhet e ditur dy persona kanë përfunduar në spital për shkak të plagëve të rënda që kanë pësuar. Njësiti policor “Alfa” mbrëmë ka rrethuar rrugën në afërsi të shkollës “Dituria”, ndërsa banorët janë tmerruar nga kjo përleshje brutale. Policia sot pritet të jap hollësi për incidentin

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads