More

  Incident me armë zjari mbrëmë në Saraj

  Incidenti i dhunshëm në Saraj ndodhi pas një zënke që kanë pasur dy veta, njëri nga fshati Saraj e tjetri nga Gërçeci, që më pas ka shpërthyer në përleshje mes grupeve.

  Dhuna ka qenë brutale , ku janë përdorur armë, sëpata dhe gjësende të tjera të forta. Siç bëhet e ditur dy persona kanë përfunduar në spital për shkak të plagëve të rënda që kanë pësuar. Njësiti policor “Alfa” mbrëmë ka rrethuar rrugën në afërsi të shkollës “Dituria”, ndërsa banorët janë tmerruar nga kjo përleshje brutale. Policia sot pritet të jap hollësi për incidentin

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...