More

  HTC me model të ri premium gjatë këtij viti!

  Në fillim të 2017, HTC prezantoi atë që dukej si pajisja premium e kompanisë për këtë vit, HTC U Ultra.
  Telefoni u shfaq me procesorin Qualcomm Snapdragon 821 dhe disa specifika tjera harduerike që e dallonin atë.

  Megjithatë, HTC duket se nuk ka përfunduar me lansimin e telefonave premium për këtë vit.

  Në një intervistë me Tbreak, presidenti i kompanisë për sektorin e telefonave, Chialin Chang, zbuloi se HTC mund të jetë duke planifikuar një tjetër telefon me performanca të fuqishme gjatë këtij viti.
  Chang poashtu konfirmoi se telefoni tjetër premium nuk do të shfaqet në MWC.

  “Neve do të na duhen disa muaj para se të sjellim telefonin tjetër premium.

  Me daljen e procesorit më të fuqishëm të së ardhmes së afërt, HTC do të lansoj telefonin e ri.”

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads