More

  HTC me model të ri premium gjatë këtij viti!

  Në fillim të 2017, HTC prezantoi atë që dukej si pajisja premium e kompanisë për këtë vit, HTC U Ultra.
  Telefoni u shfaq me procesorin Qualcomm Snapdragon 821 dhe disa specifika tjera harduerike që e dallonin atë.

  Megjithatë, HTC duket se nuk ka përfunduar me lansimin e telefonave premium për këtë vit.

  Në një intervistë me Tbreak, presidenti i kompanisë për sektorin e telefonave, Chialin Chang, zbuloi se HTC mund të jetë duke planifikuar një tjetër telefon me performanca të fuqishme gjatë këtij viti.
  Chang poashtu konfirmoi se telefoni tjetër premium nuk do të shfaqet në MWC.

  “Neve do të na duhen disa muaj para se të sjellim telefonin tjetër premium.

  Me daljen e procesorit më të fuqishëm të së ardhmes së afërt, HTC do të lansoj telefonin e ri.”

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...