More

  Hamim Çilafi nga fshati Rashçe u plasua në vendin e 3-të në Mini-maratonën e mbajtur në Preshevë

  Në Rahovicë të Preshevës në Mini maratonen 11,8 Km,Hamim Çilafi nga fshati Rashçe u plasua ne vendin e 3-të me rezultat  45:55 min .

  Shprehi një falenderim  ndaj organizatorit për organizimin e bukur që  bënë , e sidomos një falenderim të madh për miqt e mi: Enis Aliu & Emir Aliu, si dhe Gimi Rahovicë Preshevë për mikëpritjen dhe gostinë e ofruar  , shkruan në profilin e tij në facebook Hamim Çilafi.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...