More

  GODITET ME MAKINË NJË 6-VJEÇAR AFËR LUMIT TRESKA, PERSONI LARGOHET NGA VENDI I NGJARJES

  Nga MPB-ja njoftojnë se një fëmijë 6-vjeçar ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi është goditur me makinë nga një person i panjohur në parkingun tek lumi Treska, cili më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

  Policia njofton se me një makinë tjetër fëmija është dërguar në Qendrën për Urgjencë pranë spitalit “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

  Gjithashtu nga MPB-ja njoftojnë se po ndërmerren të gjitha rastet për zbardhjen e plotë të rastit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...