More

  GODITET ME MAKINË NJË 6-VJEÇAR AFËR LUMIT TRESKA, PERSONI LARGOHET NGA VENDI I NGJARJES

  Nga MPB-ja njoftojnë se një fëmijë 6-vjeçar ka marrë lëndime të rënda trupore, pasi është goditur me makinë nga një person i panjohur në parkingun tek lumi Treska, cili më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

  Policia njofton se me një makinë tjetër fëmija është dërguar në Qendrën për Urgjencë pranë spitalit “Nënë Tereza”, ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore.

  Gjithashtu nga MPB-ja njoftojnë se po ndërmerren të gjitha rastet për zbardhjen e plotë të rastit.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend

  Prej datës 14 deri më 20 qershor, janë raportuar gjithsej 41 raste të reja me pertusis, të njohur si...

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...