More

  Genc Salihu bëhet baba për herë të parë

  Genc Salihu e ka nisur këtë vit për mrekulli

  Këngëtari dhe bashkëshortja Kaltrina, janë bekuar me fëmijën e tyre të parë.

  Familja Salihu princeshën e tyre të sapoardhur në jetë e kanë pagëzuar me emrin Margo, transmeton Telegrafi.

  Kështu së paku ka shkruar në llogarinë personale në Instagram Genci.

  Ndryshe, këngëtari vitin e kaluar ishte një ndër mentorët e talent shout muzikor “The Voice of Albania”.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...