More

  Fondacioni Albiz publikon rezultatet e konkursit për veprimtarinë botuese për vitin 2017

  ​Pas shqyrtimit të aplikimeve nga ana e Komisionit të Botimeve pranë Fondacioni Albiz, këshilli drejtues mori vendim që të shpall fituesit për Konkursin e veprimtarisë botuese për vitin 2017.
  Në kategorinë për botim të plotë fitues janë këto aplikime:
  -3-0004
  -3-0006
  -3-0008
  Në kategorinë për përkrahje të pjesshme fitues është:
  -3-0002
  -3-0010
  Aplikuesit të cilët kanë fituar në konkursin në fjalë duhet që nga dita e shpalljes së rezultateve deri më 03.03.17 të paraqiten pranë zyrës së Fondacionit Albiz.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...