More

  Ferrari dëmtohet në tërësi, udhëtarët shpëtojnë me lëndime të lehta (Foto)

  Ferrari dëmtohet në tërësi, udhëtarët shpëtojnë me lëndime të lehta (Foto)

  Në Teksas të Shteteve të Bashkuara, një shofer i dehur nuk ka arritur ta merr kthesën si duhet dhe ka rënë 12 metra poshtë, duke i shkaktuar makinës Ferrari dëmtime të pariparueshme.

  Megjithëse modeli 458 Speciale është dëmtuar shumë, 28-vjeçari që ishte në timon dhe tre shoqërues të tij, kanë marrë vetëm lëndime të lehta, transmeton Telegrafi.

  Në fotografitë e publikuara, ku shihet super-vetura që kushton 700 mijë dollarë, e ndrydhur dhe e copëtuar, duket se askush nuk është nxjerrë i gjallë nga aty.

  Por, thuhet se siguria e madhe që ofron ky model i prodhuesit italian, ka bërë që udhëtarët të shpëtojnë pa probleme.

  Konsumi i alkoolit dhe shpejtësia mbi 160 kilometra në orë, janë shkaktarët e këtij aksidenti automobilistik. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...