More

  Femra e panjohur puthë Cozmanin prapa skenës në Itali (Foto)

  Femra e panjohur puthë Cozmanin prapa skenës në Itali (Foto)

  Cozman duket se po shijon periudhën pas ndarjes nga Tuna.

  Që prej ndarjes nga lidhja afatgjate me Tunën, ai është parë në vazhdimësi me femra seksi.

  Së fundmi ai ka performuar në Firencë, ku është pritur nga mijëra shqiptarë, shkruan Telegrafi.

  Dhe prapa skenës zakonisht artistët bëjnë foto me të dashurit e tyre të skenës, megjithatë, një foto më e pazakont ishte për reperin.

  Një femër është parë teksa po e puthte atë në qafë nga para, kurse ai e mban në përqafim duke bërë shqiponjën.

  Ditë më parë Majk nxiti spekulime duke ngacmuar reperin se është i dashuruar, megjithatë Cozman ende s’ka bërë të ditur ndonjë risi për jetën private, ani pse femrat nuk po e lënë rehat nëpër koncerte. /Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...