More

  ESKLUZIVE / Gllumova me sallë sporti

  Sot nga ana e ministrit të Arsimit dhe Shkencës z.Pishtar Lutfiu , kryetarit të komunës së Sarajit z.Bekim Murati dhe drejtorit të shkollës fillore “Sami Frashëri” z.Hisni Mustafa u bë nënshkrimi i projektit për ndërtimin e sallës së sportit në shkollën fillore”Sami Frashëri ” në vendëbanimin Gllumovë , ku së shpejti pritet edhe fillimi i punimeve në ndërtimin e saj.

  Projekti në fjalë është pjesë e projektit “Ndërtim të sallave të sportit” në 145 shkolla në RM ku për realizimin e saj kompetente është Ministria e Arsimit dhe Shkencës.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...