More

  Eliona Pitarka shfaqet ‘topless’ në shtrat (Foto)

  Aktorja e njohur Eliona Pitarka vazhdon të shfaqet gjithnjë e më provokuese.

  Ajo në një postim të fundit në rrjetin social Instagram ka publikuar një foto të sesionit të fundit ku shfaqet sensuale në shtrat.

  Në foton më të fundit të publikuar Eliona duket se është topless teksa duket shumë e lumtur me sy mbyllur.

  “Ti je arsyeja”, është përshkrimi i fotos në fjalë, e nuk dihet nëse këtë ajo ja drejton ndonjë mashkulli.

  Eliona së paku publikisht dihet se është ‘single’, e për jetën private kurrë nuk flet, ndonëse pozat i ka gjithnjë seksi.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...