More

  Eja në teatër

  Teatri Shqipëtar  në Shkup, në betejen për të kthyer publikun dhe për të gjeneruar publik të ri, ndërrmer fushatën ‘PRANVERË NË TEATËR’

  1. NUK JU MARIM SHUMË KOHË – asnjë nga shfaqjet që janë aktualisht në repertor nuk zgjat më shumë se 58 minuta
  2. NUK JU DUHEN SHUMË PARA – biletat kanë çmim simbolik prej 100/80 denarë
  3. INFORMACIONI NUK DO TË JU MUNGOJË – sepse Teatri ka dhjetëra miq medial që veprojnë në drejtim të ngritjes së vetdijes për çështje të interesit publik. (As miqtë e rrjeteve sociale që duan teatrin nuk na mungojnë.)

  Eja në teatër.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...