More

  Drejtori i Burgut të Idrizovës , Qerim Mahmuti dha dorëheqje

  Pas lëshimit të Qeverisë nga Aleanca për Shqiptarët, drejtori i Burgut “Idrizovë”, Qerim Mahmuti sot e dorëzon dorëheqjen Qeveri, konfirmoi për Portalb.mk.

  “Si rezultat i ndodhive pulitke, unë jam pjesë e Aleancës për Shqiptarët dhe për atë jap dorëheqje nga posti i drejtorit. Sot do ta deponoj në Qeveri”, tha Mahmuti për Portalb.mk.

  Deri në zgjedhjen e drejtorit të ri, me burgun më të madh në Maqedoni do të udhëheq zv/drejtori.

  Drejtori i ri pritet që të emërohet në janar të vitit të ardhshëm.

  Ndryshe Qerim Mahmuti ishte kuadër i LRPDSh-së nga Dega e Sarajit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...