More

  Drejtori i Burgut të Idrizovës , Qerim Mahmuti dha dorëheqje

  Pas lëshimit të Qeverisë nga Aleanca për Shqiptarët, drejtori i Burgut “Idrizovë”, Qerim Mahmuti sot e dorëzon dorëheqjen Qeveri, konfirmoi për Portalb.mk.

  “Si rezultat i ndodhive pulitke, unë jam pjesë e Aleancës për Shqiptarët dhe për atë jap dorëheqje nga posti i drejtorit. Sot do ta deponoj në Qeveri”, tha Mahmuti për Portalb.mk.

  Deri në zgjedhjen e drejtorit të ri, me burgun më të madh në Maqedoni do të udhëheq zv/drejtori.

  Drejtori i ri pritet që të emërohet në janar të vitit të ardhshëm.

  Ndryshe Qerim Mahmuti ishte kuadër i LRPDSh-së nga Dega e Sarajit.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...