More

  Digjet tërësisht një shtëpi në fshatin Llokë

  Dje rreth orës 8:20 në stacionin policor në Saraj A.R (48) nga Shkupi ka denoncuar se në periudhën prej 8 deri më 18 shkurt në fshatin Llokë i është djegur tërësisht uikend shtëpia e tij, njofton Zhurnal.

  Sipas denoncuesit, një person i panjohur, në mënyrë gjithashtu të panjohur ka shkaktuar zjarr dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

  Nga zjarri, shtëpia është djegur tërësisht. Në këtë mënyrë i është shkaktuar dëm material rreth 500.000 denarë.

  Policia po ndërmer masa për zbardhje të plotë të rastit./Zhurnal.mk

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads