More

  Digjet tërësisht një shtëpi në fshatin Llokë

  Dje rreth orës 8:20 në stacionin policor në Saraj A.R (48) nga Shkupi ka denoncuar se në periudhën prej 8 deri më 18 shkurt në fshatin Llokë i është djegur tërësisht uikend shtëpia e tij, njofton Zhurnal.

  Sipas denoncuesit, një person i panjohur, në mënyrë gjithashtu të panjohur ka shkaktuar zjarr dhe ka ikur në drejtim të panjohur.

  Nga zjarri, shtëpia është djegur tërësisht. Në këtë mënyrë i është shkaktuar dëm material rreth 500.000 denarë.

  Policia po ndërmer masa për zbardhje të plotë të rastit./Zhurnal.mk

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...