More

  Dell debuton me modelet e Chromebook me lapsin digjital

  Dell debuton me modelet e Chromebook me lapsin digjital

  Dell ka prezantuar trion e laptopëve Chromebook, por më interesanti është modeli i laptopit konvertibil që punon edhe me lapsin digjital.

  Chromebook 11 Convertible, mund të rrotullohet që të punojë si tablet, ndërsa punon edhe me lapsin e quajtur “Dell Productivity Active Pen,” ndërsa mund të konfigurohet edhe me kamerën e përparme në tastierë në rastet kur përdoret si tablet.

  Chromebook 11 Convertible i dedikohet studentëve, prandaj edhe nuk ka ndonjë specifikë të avancuar që vlen të përmender, përveç formës dhe dizajnit të pajisjes.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...