More

  Chelsea e vë në shitje portierin Asmir Begovic

  Chelsea e vë në shitje portierin Asmir Begovic

  Klubi anglez, Chelsea duket se është e vendosur për ta shitur portierin Asmir Begoviç.

  Sipas medieve britanike, ‘Blutë’ e Londrës janë të gatshëm ta shesin kroatin, madje, qysh në këtë muaj, në rast se do të gjejnë pasuesin e tij.

  Bournemouth është një tjetër klub anglez që është i interesuar për Begoviçin, transferim ky që mund t’i kushtojë lidereve të Premier Leagues 10 milionë euro.

  Në rast se kroati do të transferohet tek Bournemouth, atëherë londinezët patjetër se duhet të blejnë një portier, dhe thuhet se alternative e Begoviçit është Diego Lopez, i cili vitin e kaluar u largua nga Milani.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Taravari dhe Sela vizituan Sarajin

  Sonte në Saraj Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari dhe ish-kryetari Ziadin Sela takuan strukturat e partisë të...

  Drejtori i ri i NP “Rrugë dhe Rrugica” inspektoi punët në teren

  Kryetarja e Qytetit të Shkupit, Danela Arsovska dhe drejtori i NP “Rrugë dhe Rrugica”, Said Said, inspektuan fazën përfundimtare...

  Fondacioni “ALBIZ” ndërtoi kopshtin për fëmijë në Radushë

  Sot për herë të parë u ndërtua këndi i lojërave inkluziv për fëmijët me nevoja të posaçme në shkollën...

  Shqiptohen 164 gjoba në Shkup

  MPB njofton se gjatë ditës së djeshme në territorin e Shkupit ka regjistruar gjithsejë 164 gjoba për shkelje të...
  WordPress Ads