More

  Chelsea e vë në shitje portierin Asmir Begovic

  Chelsea e vë në shitje portierin Asmir Begovic

  Klubi anglez, Chelsea duket se është e vendosur për ta shitur portierin Asmir Begoviç.

  Sipas medieve britanike, ‘Blutë’ e Londrës janë të gatshëm ta shesin kroatin, madje, qysh në këtë muaj, në rast se do të gjejnë pasuesin e tij.

  Bournemouth është një tjetër klub anglez që është i interesuar për Begoviçin, transferim ky që mund t’i kushtojë lidereve të Premier Leagues 10 milionë euro.

  Në rast se kroati do të transferohet tek Bournemouth, atëherë londinezët patjetër se duhet të blejnë një portier, dhe thuhet se alternative e Begoviçit është Diego Lopez, i cili vitin e kaluar u largua nga Milani.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...