More

  Çfarë mrekullie: Nga kjo përplasje e tmerrshme, nuk ka asnjë të lënduar rëndë! (Video)

  Videoja tronditëse e kapur në Utah, SHBA, tregon momentin kur një tren dykatësh i pasagjerëve godet në pjesën e prapme një kamion të kompanisë FedEx.

  Kjo, sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, dyshohet të ketë ardhur pasi akulli kishte shkaktuar probleme tek sinjalet e sigurisë të cilat kishin dështuar për të dhënë mesazhet e nevojshme në një kalim hekurudhor.

  Videoja e marrë nga autoritetet policore të shtunën tregon momentin e përplasjes së trenit me kamionin, ndarjen e rimorkios në dysh dhe dërgimin e asaj që kishte brenda aty në ajër.

  Por, mrekullisht, asnjëri prej dy njerëzve që gjendeshin në kamion dhe asnjë nga 82 pasagjerët e trenit nuk kishin pësuar ndonjë lëndim të rëndë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...