More

  Bujamin Nuishi u shpall kampion shtetërorë në mundje

  Të dielën, në Prilep është zhvilluar kampionati zgjedhor i Maqedonisë në mundje për pionier dhe U23.

  Liria nga Çairi ishte klubi më i suksesshëm me 45 pikë, ndërsa në vendin e dytë doli Tefejuz me 22, Ballkaneci me 21, Bucim 16, Uskana 12, 7 Maj Leov 11, Studenicani 8, Vardari 4 dhe Skopje 1 pikë.

  Në kampionatin për mundje Bujamin Nuishi nga Saraji u shpall kampion shtetërorë në kategorinë U-23 74 kg.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Suspendohen dy policët në Idrizovë, u mashtruan nga një i burgosur duke u marrë 4000 euro

  Dy policët të cilët pretendonin se ishin mashtruar nga një i burgosur janë suspenduar, informoi ministri i Drejtësisë, Krenar...

  Të paktën dy të vrarë nga të shtënat në Roterdam

  Të paktën dy persona u vranë nga të shtënat në Roterdam, ka thënë policia në një konferencë për shtyp. Policia...

  Ky është 19-vjecari i cili vdiq si pasojë e plagëve të marra më thikë në kufirin Serbi-Kroaci

  Afër pikës kufitare Serbi-Kroaci që gjendet në fshatin Batrovc në rajonin e Vojvodinës në Serbi sot janë sulmuar dy...

  Nuk pajtohet me ndryshimet e Kodit Penal/ Lloga tregon përse nuk i nënshkroi ndryshimet ligjore

  Ministri i Drejtësisë, Krenar Lloga, sot për herë të parë u prononcua për mediat se përse nuk i nënshkroi...
  WordPress Ads