More

  Bujamin Nuishi u shpall kampion shtetërorë në mundje

  Të dielën, në Prilep është zhvilluar kampionati zgjedhor i Maqedonisë në mundje për pionier dhe U23.

  Liria nga Çairi ishte klubi më i suksesshëm me 45 pikë, ndërsa në vendin e dytë doli Tefejuz me 22, Ballkaneci me 21, Bucim 16, Uskana 12, 7 Maj Leov 11, Studenicani 8, Vardari 4 dhe Skopje 1 pikë.

  Në kampionatin për mundje Bujamin Nuishi nga Saraji u shpall kampion shtetërorë në kategorinë U-23 74 kg.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...