More

  Bashkësia Lokale Bojanë filloi projektin “Riparim i rrugicave të f.Bojanë”

  Bashkësia Lokale Bojanë ka filluar realizimin e projektit të rradhës me titull ,,Riparim i rrugicave të f.Bojanë,,.

  Ky projekt do të përfshij riparimin e rrugëve kryesore dhe të tjerave sipas planit dhe matjeve që janë bërë paraprakisht edhe atë mbushja e gropave dhe zgjerimi i rrugëve nëpër vendet e caktuara. Prandaj BL Bojanë ju bën thirje të gjithë banorëve që ta përkrahin këtë projekt dhe njëkohësish JU LUTEMI që në bazë të mundësive tuaja materiale ta ndihmoni (aq sa keni mundësi) këtë projekt sepse i njëjti është në funksion të jëtës tonë të përditëshme.

  Paratë e dedikuara për këtë projekt mund ti jepni përmes Këshilltarit tuaj konkret. BL Bojanë me mundësitë e saja financiare që ka, mundohet që të pérmirësojë jetën e banorëve të Bojanës.

  Me respekt dhe mirkuptim.. Bashkësia Lokale f.Bojanë

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...