More

  Banori nga Bukoviçi : O zotri kryetar dilni pak në fshatra , shifeni në çfar gjendje të mjerueshme jemi

  Në Bukoviq jemi pa ujë gati 1 muaj , pasi që furnizohemi me ujë prej pompës elektrike së pusit te livadheve , EVN e ka ndalu rrymën pasi që është e papagume fatura.

  Para 1 viti Komuna dol në krah se do të paguajnë faturat deri në instalimin e ujit të Rashçes.

  Por ja që nuk ndodh. A thu vallë atyre të komunës ju intereson gjendja e fshatarve apo vetëm në kohë të zgjedhjeve vrapojnë pas fshatarve.Turp duhet me ju ardhë në shekullin 21 mos kemi ujë për pastrim.
  Dilni o.zotri kryetar pak ka fshatrat kontrolloni gjendje tonë se në çfarë mjerimi jemi , thuhet në reagimin e një banori të Bukoviçit./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...