More

  “Automjetet e Komunës së Sarajit trajtohen në mënyrë katastrofike, era e keqe kundërmon gjithandej”

  Disa lexues të rregullt nga Komuna e Sarajit, i kanë dërguar Almakos pamje ku sipas tyre shfaqen vetura në pronësi të kësaj komune, por të cilat trajtohen në mënyrë katastrofale dhe me papërgjegjshmëri të plotë nga ana e zyrtarëve komunal të Sarajit, siç mund edhe ta shikoni në videon dhe fotografitë e më poshtme.

  Ndërkohë, një problem tjetër që i shoqëron banorët të cilët jetojnë afër kësaj komune, është edhe era e keqe dhe e padurueshme e mbeturinave, që vjen pasi hudhen ato pranë godinës së Komunës së Sarajit.

  Autoritetet lokale nuk kanë ndërmarrë asgjë deri më tani lidhur me këto çështje problematike që po na shqetësojnë, pohojnë dëshmitarët për Almakos, të cilët jetojnë në afërsi të kësaj komune.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...