More

  Aurela Hoxha shfaqet joshëse, si peshk në plazhet e Tajlandës (Foto)

  Aurela Hoxha shfaqet joshëse, si peshk në plazhet e Tajlandës (Foto)

  Modelja Aurela Hoxha po mahnit me format e saj.

  Ajo së fundmi po qëndron në Tajlandë ku i ka ikur motit të papërshtatshëm në Shqipëri.

  Bukuroshja në bikini ngjyrë të zeza ka ekspozuar asetet e saj teksa po shijonte plazhin Phi Phi të Tajlandës

  Pikërisht në këto ambiente është xhiruar një nga filmat e Leonardo Di Caprios dhe Aurela s’ka mundur të mos tregohet nostalgjike.

  Vet modelja e ka takuar kohë më parë aktorin në disa raportime shumë kontraverse që flisnin për një aferë mes të dyve.

  Aurela definitivisht po shijon dimrin, nën rrezet e diellit dhe plazhin e mrekullueshëm të Tajlandës.

   
  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...