More

  Artistja e njohur Imany këndon “BonBon” të Era Istrefit (Video)

  “BonBon” nuk ka ndërmend të zbresë nga këndi i hiteve.

  Kjo sepse gjithë popullariteti ndërkombëtar i këngës ende nuk ka mbaruar pasi pothuajse nuk ka mbetur askush pa e kënduar.

  E fundit që ka tentuar të këndojë “BonBon” në shqip është edhe kënëgtarja e njohur e njohur e hitit “You will never know”, Immany. Kjo e fundit ka  qenë në studio bashkë me Erën teksa kanë kënduar në duet këngën e 22 vjeçares.

  Por nuk është vetëm kjo ajo që na bën përshtypje por edhe fakti që dy këngëtaret ndodhen në të njëtën studio. Mos duhet të presim ndonjë bashkëpunim mes tyre në albumin që Era pritet të nxjerrë së shpejti?

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...