More

  Artistja e njohur Imany këndon “BonBon” të Era Istrefit (Video)

  “BonBon” nuk ka ndërmend të zbresë nga këndi i hiteve.

  Kjo sepse gjithë popullariteti ndërkombëtar i këngës ende nuk ka mbaruar pasi pothuajse nuk ka mbetur askush pa e kënduar.

  E fundit që ka tentuar të këndojë “BonBon” në shqip është edhe kënëgtarja e njohur e njohur e hitit “You will never know”, Immany. Kjo e fundit ka  qenë në studio bashkë me Erën teksa kanë kënduar në duet këngën e 22 vjeçares.

  Por nuk është vetëm kjo ajo që na bën përshtypje por edhe fakti që dy këngëtaret ndodhen në të njëtën studio. Mos duhet të presim ndonjë bashkëpunim mes tyre në albumin që Era pritet të nxjerrë së shpejti?

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads