More

  Apel humanitar për ndërtim shtëpie

  Familja e Faruk Billallit nga fshati Sfetapetkë, rrethina e Shkupit.

  Është familje 10-të anëtarëshe, me 6 fëmijë, prej të cilëve dy jetim pa asnjërin prind. Dy fëmijët jetim dhe një i familjes janë nxënës në shkollën fillore. Kjo familje është rast social me një shtëpi të vjetër që nuk plotëson nevojanë themelore për jetesë që mund të shihet edhe nga fotot.

  Për këtë shkak ka filluar nismë për ndërtimin e një shtëpie. I gjithë projekti i ndërtimit të shtëpisë do të bëhet në mënyrë të organizuar dhe transparente përmes Fondacionit Albiz në Saraj.

  Ftojmë të interesuarit ta ndihmojnë këtë aksion humanitar.
  Të interesuarit mundë të kontaktojnë në numrate telefonit:
  Fondacionin Albiz: + ‎389 2 2057 632 Bekim Sulejmani: ‎070 265 993

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...