More

  Anketa e parë për 2018 , BDI dukshëm para partive tjera

  Instituti “Dimitrija Çupovski” ka publikuar anketën e parë për vitin 2018. sipas anketës së këtij Instituti te partitë shqiptare, e para është radhitur BDI me 6.3, e dyta Aleanca për Shqiptarët me 3.2, e treta Lëvizja Besa me 2.1 dhe e katërta PDSH me 0.8 për qind. Mbi 30 për qind e qytetarëve të anketuar kanë thënë se nuk do të votojnë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads