More

  Ali Ahmeti kujton 106 vjetorin e çlirimit të Shkupit

  Me rastin e 106 vjetorit të çlirimit të Shkupit nga ana e kryengritësve shqiptarë,  lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti dhe trashëgimtarët e familjeve të heronjve kombëtar , bënë nderime para shtatoreve të Hasan Prishtinës në Shkup dhe Isa Boletinit në Saraj duke kujtuar e mos harruar asnjëherë veprimtarinë e tyre heroike që këto troje të frymojnë shqip./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...