More

  A do të duket kështu iPhone 8? (Foto)

  A do të duket kështu iPhone 8? (Foto)

  Vjeshtën e ardhshme do të dalë iPhone 8, siç është bërë traditë tashmë.

  Ka shumë kuriozitet rreth tij, por një dizajner ka zbuluar se si mund të jetë ai.

  Dizajneri ka krijuar këtë koncept bazuar në zhurmat rreth të dhënave që ka dëgjuar, transmeton tema.

  Celulari i ri i “Apple” nuk do të ketë një buton “Home”, do jetë më i hollë dhe një kamera më cilësore.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...