More

  A do të duket kështu iPhone 8? (Foto)

  A do të duket kështu iPhone 8? (Foto)

  Vjeshtën e ardhshme do të dalë iPhone 8, siç është bërë traditë tashmë.

  Ka shumë kuriozitet rreth tij, por një dizajner ka zbuluar se si mund të jetë ai.

  Dizajneri ka krijuar këtë koncept bazuar në zhurmat rreth të dhënave që ka dëgjuar, transmeton tema.

  Celulari i ri i “Apple” nuk do të ketë një buton “Home”, do jetë më i hollë dhe një kamera më cilësore.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shuton Ali Ahmeti: BDI mund të vazhdojë pa Blerim Bexhetin

  BDI ka ngritur struktura të qëndrueshme që mund të fuksionojë pa Ali Ahmetin, Blerim Bexhetin, Musa Xhaferin kështu është...

  Aksident i rëndë në Çair

  Sot ka ndodhur një aksident në Bulevardin Bosnjë-Hercegovina, sipas fotografisë shihet se në aksident janë përfshirë një furgoni vogël...

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...
  WordPress Ads