More

  2po2 dhe Vig Poppa të enjtën lansojnë videoklipin “A je single” (Foto)

  2po2 dhe Vig Poppa do të publikojnë së shpejti videoklipin e ri.

  Duket se 2po2 nuk e ka ndërmend të ndalet dhe reperi ikonë e skenës pas vitit intenstiv 2016 edhe vitin 2017 e ka marrë me vrull.

  Ai pas publikimit të videoklipit të tij personal “El Chapo” dhe pas klipit me Capital T, ka parlajmëruar bashkëpunimin me Vig Poppan.

  Më 26 janar publikohet projekti i ri i dyshes, që titullohet “A je single?”.

  Projekti është punuar në muzikë dhe video nga vet Authentic, kompania që e udhëheqë Besnik Canolli, i njohur si 2po2.

  Mbetet të shihet se kë po e pyesin nëse është single reperët…

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads