More

  2po2 dhe Vig Poppa të enjtën lansojnë videoklipin “A je single” (Foto)

  2po2 dhe Vig Poppa do të publikojnë së shpejti videoklipin e ri.

  Duket se 2po2 nuk e ka ndërmend të ndalet dhe reperi ikonë e skenës pas vitit intenstiv 2016 edhe vitin 2017 e ka marrë me vrull.

  Ai pas publikimit të videoklipit të tij personal “El Chapo” dhe pas klipit me Capital T, ka parlajmëruar bashkëpunimin me Vig Poppan.

  Më 26 janar publikohet projekti i ri i dyshes, që titullohet “A je single?”.

  Projekti është punuar në muzikë dhe video nga vet Authentic, kompania që e udhëheqë Besnik Canolli, i njohur si 2po2.

  Mbetet të shihet se kë po e pyesin nëse është single reperët…

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...