More

  Zjar i madh kaploi Matkën

  Zjarr i madh ka kapluar malin në Matkë, i cili u zgjerua në drejtim të fshatit Shishovë , njofton derveni.info.

  Ekipet zjarrfikes me rreth 20 efektivë janë në teren dhe kanë lokalizuar zjarrin të cilin mundohen ta mbajnë nën kontroll.

  Gjatë ditës kanë intervenuar edhe aeroplane zjarfikës. Shpresojmë që zjarrin të arrijnë ta shuajnë sa më shpejtë që të ruhet bukuria e Kanjonit të Matkës./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tiranë, namazi i Kurban Bajramit falet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”

  Besimtarët muslimanë në Shqipëri kanë falur namazin e Kurban Bajramit, duke u mbledhur në xhamitë dhe sheshet e vendit. Programi...

  Gol Shqipëria, Nedim Bajrami bombardon portën e Italisë

  Shqipëria në avantazh 0-1 ndaj Italisë me super golin e shënuar nga Nedim Bajrami. /tvklan.mk

  Ziadin Sela në Dortmund, në përkrahje të Kombëtares Shqiptare

  Pak para fillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali, lideri i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela ka publikuar një fotografi dhe ka...

  Kreu i BFI-së, Shaqir Fetahu uron myslimanët për Kurban Bajramin: T’i kthehemi shpirtit, moralit e familjes

  dhe vepron ka obligim të ngritjes së punës së tij, zhvillimit të vendit të tij, për të ngritur një...