More

  Ziberi kandidat i pavarur në Saraj

  Biznesmeni Islam Ziberi flitet se do të jetë kandidat i pavarur në komunën e Sarajit.

  Ai njihet për sukseset në fushën e ndërtimtarisë në Shkup dhe realizimin e projekteve të tjera të biznesit. Ziberi ka të mbaruar fakultetin juridik në Universitetin “Shën Kirili dhe Metodi”, ndërsa nga mosha e re ka pasur suksese në biznesin e tij.

  Ai njihet si mik i afërt i ish-kryetarit të DR-së, Imer Selmani.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads