More

  Ziberi kandidat i pavarur në Saraj

  Biznesmeni Islam Ziberi flitet se do të jetë kandidat i pavarur në komunën e Sarajit.

  Ai njihet për sukseset në fushën e ndërtimtarisë në Shkup dhe realizimin e projekteve të tjera të biznesit. Ziberi ka të mbaruar fakultetin juridik në Universitetin “Shën Kirili dhe Metodi”, ndërsa nga mosha e re ka pasur suksese në biznesin e tij.

  Ai njihet si mik i afërt i ish-kryetarit të DR-së, Imer Selmani.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...