More

  Ziadin Sela merr vulat e Aleancës për Shqiptarët

  Ziadin Selës i kanë takuar vulat e Aleancës për Shqiptarët.

  Klan Maqedoni mëson ekskluzivisht se gjykata në Tetovë ka vendosur në favor të Selës sa i përket kontestit juridik në të cilën u fut kjo parti pas mosmarrëveshjeve mes kreut të parties, Arben Taravari dhe kryetarit të Kuvendit të atëhershëm partiak Ziadin Sela.

  Kujtojmë që mosmarrëveshjet në Aleancën për Shqiptarët kulmuan pas vendimit të Arben Taravarit për tiu bashkangjitur me bllokun opozitar, vendim për të cilin u akuzua nga pjesa më e madhe e funskionarëve të parties se e ka marrë kokë në vete./tvklan.mk

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator i Energjetikës, i Shërbimeve të Ujit dhe i Shërbimeve të Menaxhimit me Mbeturinat Komunale i Republikës së...

  LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.570 denarë

  Shpenzimet minimale të një familjeje në korrik kanë qenë 60.570 denarë dhe në krahasim me qershorin janë rritur për...

  Aktivë shtatë zjarre, në 24 orët e fundit janë regjistruar 29 zjarre në ambient të hapur

  Shkup, 22 korrik – Qendra për menaxhim me kriza në mëngjes njoftoi se në 24 orët e fundit ka...

  Aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”, tetë të lënduar

  Tetë persona kanë pësuar lëndime trupore si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur sot në kilometrin e 40-të...