More

  Xhaferi u tha deputetëve të VMRO-së: Nëse nuk e dini kush jam, unë jam kryetar i Kuvendit

  Në seancën e sotme të Kuvendit përsëri pati debat mes kryetarit të Kuvendit, Talat Xhaferit dhe deputetëve të opozitës së VMRO-DPMNE-së, të cilët vazhdimisht flasin për pakënaqësitë e punës së kryetarit të Kuvendit, njofton Portalb.mk.

  Ilija Dimovski nga radhët e VMRO-DPMNE-së nga vendi i vet në sallën e Kuvendit i mbante leksione Talat Xhaferit se si duhet të sillet si kryetar i Kuvendit dhe disa herë ia parashtroi pyetjen, kush është ai t’ju tregojë çfarë të punojnë?

  Kësaj Xhaferi iu përgjigj se nëse Ilija Dimovski nuk e di, ai është kryetar i Kuvendit.

  Sot vazhdon seanca e tetë për shkarkimin e prokurorit publik, Marko Zvërlevskit.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...