More

  Vrasja në Kondovë të Shkupit, vetë dorzohet autori

  Të hënën rreth orës 23, policia e Gjorçe Petrovit ka arrestuar 21 vjeçarin M.T. nga fshati Kondovë i Shkupit, pas ka pranuar se para një jave (më 11 korrik) ka kryer një vrasje. Ai ka pranuar para policisë se më 11 korrik, rreth orës 21 e 30 minuta e ka vrarë 57 vjeçarin M.M. nga Shkupi, i cili ndërkohë është paraqitur si i zhdukur.

  21 vjeçari ua ka treguar policisë edhe vendin ku ka ndodhur vrasja. Pasi ka dalë në këtë vend afër Kondovës, policia ka gjetur trupin e pajetë të M.M. në vendin e ngjarjes janë kryer hetime, në prezencë të prokurorit publik.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...